Hakkımızda

Kurumsal & Hizmetlerimiz

Biz Kimiz?

1996 yılında kurulan şirketimiz kısa süre içerisinde A Grubu Seyahat Acentası olarak faaliyete başlamıştır. İstanbul Merkezimiz, Sakarya, Bilecik ve Karabük’te faaliyet gösteren şubelerimizin yanı sıra Türkiye’nin her ilinde onlarca temsilcimiz ve satış acentamız bulunmaktadır. Firmamız kuruluş amacı olan, İnanç Turizmine yönelerek yoğun bir şekilde Umre ve Hac Organizasyonları, Kudüs, Endülüs, Balkanlar, Orta Asya Turları düzenlemekte ve sektörümüzün gerektirdiği tüm alanlarda faaliyet göstermektedir.

Hizmet sektöründeki zorlukların bilincinde olan ve bu zorlukları en kısa sürede aşıp, size en iyi hizmeti verecek kapasitede uzman bir ekiple çalışmaktayız. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar güvenilirliğimizin ve başarımızın göstergesidir. Oluşturduğumuz sağlam alt yapı sizlere daha iyi hizmet olanağı sunmakta ve Suudi Arabistan Hac Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, IATA ve TÜRSAB’dan aldığımız yetki belgeleri bunu garantilemektedir. Sahip olduğumuz bu farklılıkları, hizmet anlayışımızla birleştirerek firmamızı ön sıralara taşımanın gururunu yaşamaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışımızla misafirlerimize layık olabilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Saygılarımızla

Misyonumuz & Vizyonumuz

İnanç turizminin gelişimine paralel ve artan talebe bağlı olarak, dini ve kültürel mekânlara seyahatler düzenlemek. Bulunduğumuz alandaki farklılığı yakalayarak, hizmetlerimizi devamlı olarak geliştirerek, müşterilerimizin mutluluğunu ve huzurunu hissederek, bizlere duydukları güveni başarının yegâne sebebi sayarak, başarının sebeplerine, önemine, detaylarına inanarak çalışmak.

 

NEDEN İKLİM TUR ?

İklim Turizm olarak Umre ve Hac Organizasyonlarında: * 27 yıldır, A grubu seyahat acentesi olarak faaliyet göstermekteyiz. * Suudi Arabistan Hac Bakanlığından, * Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan, * TÜRSAB’dan, * T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığından yetkili acenteyiz. * IATA belgeli uluslararası acenteyiz. * Mekke ve Medine’de oturmuş bir altyapıya sahibiz. Mekke ve Medine’de yerleşik temsilcilerimiz en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktalar. * Merkezi İstanbul’da bulunan acentemizin KOCAELİ, BİLECİK, SAKARYA ve KARABÜK şubelerinin yanı sıra Türkiye genelinde yüzlerce temsilcisi bulunmaktadır. * Hizmet ve kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun programlar düzenlemekteyiz. Umre organizasyonlarımızda sizleri aramızda görmek, grubunuza hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Detay için

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Turlarınızı ve gezilerinizi bulmayı ve rezerve etmeyi keyifli bir deneyim haline getiriyoruz.

Sizlerin seyahat için en uygun fiyatlarda en iyi hizmeti almanız için bilgi birikimi ve tecrübemizi, titiz önhazırlığımız ile en ideal hale getirmeyi şirket misyonu olarak belirledik.
 

Esnek iptal
İptal seçenekleri, planlarınız değişirse yeniden rezervasyon yapmanızı kolaylaştırır.
Seyahat Rehberimiz
Tatil bölgeleri hakkında blog yazılarımızı okudunuz mu? Gitmeden önce bilgi alın.
Ekonomik Turlar
Yurtiçi ve yurtdışı turlarımızdaki ekonomik tarihleri görün ve hemen yerinizi ayırtın.
Değerlendirmelere göz atın
Diğer misafirlerin deneyimleri ve fikirleri, bir konaklamanın sizin için uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilir.