Jabal Omar Hyatt Regency Makkah

Jabal Omar Hyatt Regency Makkah, kutsal Mekke şehrinin kalbinde yer almaktadır. Otel Mescid-i Haram'a sadece 1 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz. Otelin otopark katında erkekler ve kadınlar için namaz alanları bulunmaktadır.

Otel, 19 kata yayılmıştır ve aralarında 25 süitin bulunduğu 656 geniş odayla hizmet vermektedir. Konuk odaları ve süitlerin büyüklüğü 38-190 m² arasında değişmektedir. Değerli kumaşlar, özel tasarım dekor ve kaliteli çağdaş mobilyalara sahip odaların tümünde en yeni hizmet ve olanaklar sağlanmaktadır.

Jabal Omar Hyatt Regency Makkah çok çeşitli yemek deneyimleri sunarak konukları ve yerel halkı değişik ihtiyaç ve damak tatlarını memnun edecek şekilde adeta bir lezzet yolculuğuna çıkarmaktadır. Gün boyunca yemek imkanı sağlayan The Oasis , İtalyan restoranı Al Forno, Tea Lounge, lobi lounge ve özellikle ibadetçilere olmak üzere konuklara hızlı ve kaliteli yiyecekler sunan Al Tekkeya market konukların hizmetindedir. Daha fazla esneklik ve konfor için otel günün 24 saati odada yemek hizmeti vermektedir.

Kardiyo ve vücut geliştirme ekipmanlarıyla donatılan ve son teknolojiye sahip olan kadınlar ve erkekler için ayrı fitness merkezi de dahil olmak üzere, tesis bünyesinde rahatlamak ve güç toplamak için mükemmel olanaklar mevcuttur.

Jabal Omar Hyatt Regency Makkah, Mekke Saat Kulesi'ne 400 metre uzaklıktadır. En yakın havalimanı olan Kral Abdülaziz Havalimanı 75 km mesafededir.

Çamaşırhane

Doktor

Duş

Ek Yatak

Emanet Kasa

Eşya Dolabı

Havaalanı Servisi

Jenerator

Kablosuz İnternet (Wi Fi)

Market

Oda Servisi

Otopark

Restoran

Saç Kurutma Mak.

Split Klima

Şehir

Telefon

Uydu

Yangın Merdiveni

0 Puan

0 Yorum
Fiyatı
Otel Atmosferi
Yemek Kalitesi
Personel Davranışı
Odalar

?